2 Ağustos 2017 Çarşamba

Aylık Rapor Şeysi -Temmuz-

   Blog yavaştan büyüyor mu ne? Öncelikle takip edenlere çok teşekkür etmek istiyorum.Son yazımın -yazı için tık- beğenilmesine çok sevindim.Yazasım yoktu şu aralar, suçlu hissediyordum biraz.Temmuz ayının bitimi bahanesiyle yazayım dedim :')


 Peki bu yaz tatilinin en rahat ayı olarak gördüğüm ama aslında okullar açılacak düşüncesinden dolayı stres de yaptıran temmuz ayı nasıl geçti ?
Biraz düşüneyiiim.Hah buldum! Evde sıkılarak tabi ki .........

-Viyuuv viyuuu ayın başlarına gidiyoruz, Yucon'dan biraz daha sonraya -

 Yucon olduğu hafta İstanbul'da kardeşimle aneannemlerde yatılıdaydık .Etkinlikten sonra eve geldik.Evi özlemişim modundaydım ,taa ki annem işleri olduğunu ve kardeşimle bebek bakmamız gerektiğini söyleyene kadar.

 Bu ay ne gezdim , ne kitap okuyasım geldi ne de çizesim.-tamam birazcık çizdim yalan söylemeyeyim-.

 İnstagramda çizim hesabımı aktifleştirmeye karar vermiştim,bir iki çizim yaptım sonrası yok..Ha karakterlerim üzerinde çalışmaya çalıştım.Gece gelen ilhamla bir iki de karakterlerim için karalama yaptıydım.Onları da şuan yeterli görmediğimden paylaşamıyorum.
-şurada ipucu gibi bir resim bırakalım-

  Ha bir de çok ağladığım bir ay oldu ,gereksizce ağladığım..Şimdi saçma gelecek ama başkalarının komşusu bile bir yardımım olsun deyip resim malzemeleri alabiliyorken neden yurt dışındaki akrabalarım bana hiç yardımcı olmuyor diye mızmızlanmıştım..Sonrasında ailemden İstanbul'a gitmek için izin alamayınca da mızmızlandım :') Komşumuz neden bana çocuk gibi davranma diyince de gözümden bir kaç damla yaş gelmiş olabilir.Kırtasiyeye gidip çok istediğim boyaları alacakken kasada kredi kartı geçmiyor dendiğinde de üzülmüş olabilirim yani ........
Amaa şöyle bir şey var ki üzüldüğünüzde resim için iyi malzeme geçiyor elinize :'D

 Bir yandan karakterlerim için hazırladığım hikayede bir sahne de planlamış oldum,ağlamaklı sahneler falan :')

 Sonraa D&R indirimine rastladım.Normal karşıladım indirimi -?- İninal kart kullandığım için para yüklemem gerekiyordu.Koşa koşa postaneye gittik kardeşimle..Dakikalara bakıyoruz sürekli,postane kapanacak diye.Vardığımızda anladık ki bir saat sonra kapanıyormuş 15 dakika sonra değil.........Yüklediğimiz parayla Bayan Peregrine'in Tuha Çocukları serisinin ilk iki kitabını 50 küsür değil de 30 küsüre almış olmak sevindirdi ,-indirimler ne tatlış şeyler öyle-

Artan para Aliexpress'e gitti.Kedili stickerlar ve videolarda çok rastladığımız stres oyuncağı vardı onu sipariş ettik -geçen günlerde geldiler-.

Bahsettiğim karakter
 Cosplay için çok beğendiğim kimonoyu andıran bir kostüm vardı,onu kendim dikip dikiş deneyimi edineyim istiyordum.Annem yanlış renkte kumaş alınca kendimce bir şeyler tasarlamaya karar verdim.Şuan hala yapım aşamasında ama tasarımı az çok belli oldu.

Cosplay demişken,internette rastladığım nisan ayında çıkmış bir Japon oyununa rastladım.Oyun karakterleri çok hoşuma gitti ve çoktan bir karaktere bağlandım bile :') Karakter cosplay planlarıma eklendi.Elindeki asayı da yapmaya çoktan başladım,mazleme buldukça devam ediyorum..

Hani çok istediğim boyaları almak için gittiğimde kart kabul edilmiyordu ya ,sonrasında annemle gidip aldık.-MUTLU SON- :')

4 yorum:

 1. Temmuz doğum günüm olduğu için sevdiğim ama bitimiyle okulların açılacağını hatırlattığı için bitmesine üzüldüğüm bir ay.:')

  İstediğin boyaları alabildiğine sevindim. ^^ Dikiş falan baya da maharetlisin (bayan becereksizim). Ve senin gibi dönüp Temmuz'a bir baksam iyi olur. Şimdiden kafamda Ağustos için planlarım var gerçi. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçmiş doğumgünün kutlu olsuun! Dikiş hakkında bilgim yok ,yeni başlıyorum,öğrenmeye çalışıyorum işte :')
   Ağustosu da değerlendiremezsek yandık.Okulların açılmasına az kaldı ..........

   Sil
 2. Selammm.... umarım blogun çooook çabuk büyür ... ;) geç kalarak blog keşif etkinliğinden geldim bende beklerim takipteyim bile ;)

  YanıtlaSil

Tasarım: Moka