5 Mayıs 2017 Cuma

Aylık Rapor Şeysi -Nisan-


    Selamlar efenim, selamlar! 

   En son bir kitap hakkında yorum yapmaya çalışmıştım ,ilk yorum yazma denemem olduğu için nasıl bitireceğimi falan bilemedim.Düzenli bir şekilde kitap okuyup yorumlayacaktım..Ama sorun şu ki ne zamandır düzenli bir iş yapmıyorum.Güya bu blogla beraber kendimi de düzenleyecektim,böyle düşünmüştüm hani.Sinemaya gidecektim bahaneyle.. nerdee..

  Şimdi şu dağınık geçirdiğim ,sürekli işleri erteledğim zamanda neler oldu , ne yaptım onları anlatayım..

HİÇBİR ŞEY !!
Tamam belki arada yaptığım bir iki iş vardır ama genel olarak düzenli bir iş yok ortada..


 Tembelliğimden hazırlamaya başladığım blog yazılarını tamamlamadım.Tamamlamayınca bazılarının zamanı geçti , hevesim kaçtı..-üzücü- .!  
 Bir kitap bitirdim yine Death Note romanı. Yazısını yazmayı unuttum,-ya da belki de erteledim ?!- 

 Sergi için resim yapmam gerekirken tuale resim yaptım , yani yine elde bir şey yok.Kaç hafta resim kursuna gitmedim-kurs hakkında yazı taslağı hala taslak işte..-

  Ha , bu bir ayda yaptığım en iyi şey çarşıya çıkıp mektup arkadaşlarıma hediyeler almaktı. Kararsızlığımdan dolayı normal bir insanın alışveriş yaparken geçirdiği sürenin iki katını geçirmişimdir..Eve döndüğümde zarf almayı unuttuğumu fark ettim...Bir insan nasıl mektup yollamak için bir şeyler alırken zarf almayı unutabilir?

 Paketleri hazırlamaya başladıktan sonra bi' arkadaşımın başına kötü bir durum geldi..Onunla konuşamadığım zamanlarda anlık durum kağıtları hazırladım .Ne hissettiğimi falan yazdım..Bu kağıtlara yine konuşamadığımız zamanlarda yazıp ,yazın yollamayı düşünüyorum.-bunu okuyorsan ,bilmen iyi olur sanırım.-


 24 Nisan doğumgünümdü..Okul günüydü.Normalde 24 nisan hep tatil olurdu.O gün neler olduu? Önemsediğim arkadaşlarımın hatırlayacağını düşünmüştüm.Bir kısmı hatırlarken bir kısmı..bilmiyorum belki meşguldüler , belki dikkat etmediler.Biraz hayal kırıklığına uğradım.

   En yakın arkadaşım aynı zamanda mektup arkadaşım Bestie'm uzun zamandır konuşamamamıza rağmen hani yine çok sıcak konuşuyordu , çok sıcak bir şekilde kutladı doğumgünümü.Normalde pek konuşamadığımda insanların beni unuttuğunu düşünürdüm, aramızdaki bağların zamanla yok olduğunu düşünürdüm çünkü böyle olduğunu görmüştüm.Bestie'nin davranışlarıyla bir şeyler öğrendim işte...

  O gün akşam babam işten döndüğünde ben odamdaydım.İçeriden kardeşlerimin sesleri geliyordu, baba hep onun doğumgününü kutluyorsunuz diye konuşuyorlardı.. :') -Yok öyle bir şey kardeşim.-
Sürpriz yapacaklarını sandım hani ses çıkarmayayım bilmiyormuş gibi yaparsam eğlenceli olurdu.Sırıtarak mutfağa gittim,dolabı açtım..VEEE kurabiye çıktı.Evet kurabiye.Pasta çıkacak diye şeyaptıydım..Bir kaç saat sonra salona gittim, lambalar sönmüştü .Neden lambalar söndürdünüz diyorum .Aklımın ucundan geçmemişti..Normalde böyle yapmazlar.Masada pasta vardı,PASTAA!! 
Kurabiye kandırmacaymış...Bayağı güldüm ama :'D 
-Evet, doğum günümde yazsaydım bu yazıyı daha anlamlı olabilirdi,ama üşendim sanırım..-


  Nisan ayında başka bir şey olmadı sanırım,A bir dakika.Bir şeyleri unutmuşum! Referandum şeysini.
O konuya girmeyeceğim sadece o gün buluşmayı 32936 gözle beklediğim birisiyle buluştum işte..Cosplayleri ve çizimleri çok hoşuma giden birisi.Şuan animasyon düşünmemin sebebi o..Evet,şu an bu yönde düşünüyorum .umarım bu konuda sabit kalabilirim..

İnstagram hesabı için tık


 Kitap fuarı için biriktirdiğim parayı da '' anne ben kospilav yapçam'' diyip bir kaç malzemeye harcadım..Bu ay kitap fuarı var,bakalım ne yapacağım..

 Nisan ayında bunlar oldu..
''Düzenli'' olarak aylık özet gibi bir şey yazsam iyi olur sanırım..
Okuduğunuz için teşekkür ederim.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere !!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Tasarım: Moka