16 Şubat 2017 Perşembe

Postacı Ne Getirdi?

  Bugün eve vardığımda yine postacıdan haber yoktu..Belki yarın getirir mektubumu dedim 1-2 saat sonra geldi :') beklemediğim bir zamanda işte..Biraz gecikti ama sonunda mektup arkadaşım Melike'nin yolladığı kutu GELDİİİ!!


  Melike yine ''basit zaten,beklentini karşılamaz'' falan demişti.Kutuyu heyecanla açtım.Mektubun yanındakiler sona kalsın diye ilk mektubu aldım elime.Okurken çok güldüm :') Özellikle yazım hakkında yaptığın esprilere..Zarfın içinde kartpostal ve fotoğraflar vardı.Defterimde özel bir bölüm yaptım onlar için,mükemmeller! Totoro rozetini hemen kullanmaya başladım.Bileklik kullanmıyorum normalde ama çok güzel yapmışsın,ellerine sağlık! Çiziminle kapağını süslediğin not defteri de çok şirin,çizimlerinden birine sahip olduğum için şanslı hissediyorum..

 Çıkartmalar daaa....... kardeşlerim görünce hemen alınlarına yapıştırdı.... Neden ?!..Üzülüyorum..

 Ha unutmadan, en en ennn favorim üzerinde Japonca yazılar yazan minyatür süt kutusu!!! Çok sevimli..

 Ehhhm....Umarım en yakın zamanda tembelliğimi üzerimden atıp cevap mektubu yazabilirim...umarım!

 Belki dediğin gibi yolladıkların basitler -basit değiller işte!!-  ama cidden her şeyi çok çok çooook sevdim..Beni çok iyi tanıdığını düşünüyorum.Kutudaki parçalar tam bana göre!Her şey mükemmel.Ellerine sağlık..Çok teşekkür ederim..

Sonraki yazılarda ve mektuplarda görüşmek üzere !

2 yorum:

  1. Totoro'yu bende çok severimm :) Güzel günlerde kullan hediyelerini ^-^

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim ^^ yazımı okumana çok sevindim..Mektuplarla ilgilenen birilerini bulmak çok güzel

      Sil

Tasarım: Moka