30 Ocak 2017 Pazartesi

Aliexpress'ten Aldıklarım

  Üç ay önce heyecanla indirimi bekleyip sipariş etmiştim o üç küçük şirini..Sabırsızlıkla bekledim,zamanı doldu gelmediler.Bir önceki siparişimde tamam artık gelmeyecek dediğim zamanda gelmişti.Bunlarda da aynısı oldu.. Ama neyse ki tatlışlarıma kavuştum..

 Çok sevimliler..Yine anime karakterleri o iki anahtarlık ,doğal olarak -ehehe :') -

  Kuroko no Basket animesini çok severim.Her karakter benim için önemli.Sadece iki anahtarlık alma imkanım vardı ,ikisini de farklı animelerden almak istedim.Bu nedenle 1 karakter seçmem gerekiyordu..Mukkun yani Muasakibara'yı seçtim !!!Çünkü -biraz kendimi ifşalayacağım ama - Umursamazlığı,dikkatsizliği ve canı sıkıldıkça/her anında yemek-abur cubur yiyişi tam olarak benim gibi.Kişiliklerimizi benzettiğim için onu seçtim.

 Diğer anahtarlıktaki ise Takasugi.Aslına bakarsanız Gintama izlemiyorum.O yüzden yan karakterleri falan pek tanımıyorum.Hoşuma gittiği için aldım işte :') -Belki hediye etmek için falan-

 Son olarak küçük,şirin tek boynuzlu kedi broşu..Kedileri çok severim.Yanımda sürekli bir tane olması iyi olur diye düşündüm.

 Sanırım bu aliexpress'ten son alışverişimdi.Biliyorsunuz doların uzun bir süre değeri düşecek gibi görünmüyor.Artık internetten aldığımız ürünler yavaş yavaş Türkiye'deki fiyatlara yükseliyor ..

-Şimdi düşündüm de Aliexpress'teki anahtarlıkların indirimi bitmişti,şu an daha pahalılar.Belki ileride  anahtarlık ya da broş için çekiliş yapabilirim ^^

Yazacaklarım bu kadardı...Umarım ürünler sizin de hoşunuza gitmiştir..

 Sayonara!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Tasarım: Moka